Pustovety - Pavlikov 4:3

17.08.2014 19:29

Posledni pripravný zápas , před prvním mistrovským zápasem se hostům vůbec nepovedl, jak výsledkově tak hlavně herně. Prvni branku utkani vstrelil pavlíkovský Mika který utekl obráncům prostřelil domácího brankáře. Poté se ke slovu dostali i domácí , když nepokryli hosté na malém vápně hráče a ten prostřelil Melče na 1:1. Poté se ke slovu dostali znovu hosté , když Konopásek vysunul Samsona ten si připravil balon a tvrdou střelou překonal brankáře.Když už si všichni mysleli že skončí poločas 2:1 tak domácí dlouhým nakopem dostali hostující obranu do úzkých ta si pomohla pouze faulem na hranici vápna a následný trestný kop skončil v hostující brance na straně brankáře , který stál za zdí.

Do druhého poločasu vstoupili aktivneji domaci , kteří nejprve vyuzili neduslednosti obrany Pavlikova a poté  pri rozehravce prisel Polcar o balon a domaci utocnik nezavahal a domaci odskocili na rozdil dvou branek, pote stihl pouze snizit Bureš na 4:3 , pro ktereho to byl specificky zapas na druhe strane nastoupil jeho otec.

Pavlikov:Melč - Novák , Samson, Brož Martin, Brož Radek, Linhart , Konopásek , Polcar , Gebhart ml., Mika, Bureš.

stridal: L. Gebhart